حساب کاربری اکانت

طراحی حرفه ای سایت و فروشگاه اینترنتی

با خدماتی مشتری محور و گرافیک زیبا موجب رشد کسب و کار اینترنتی شما خواهیم شد.

...

داشتن وبسایت چه فایده ای دارد؟

چرا داشتن وبسایت مفید است؟

قبل از اینکه به فایده های داشتن یک وبسایت بپردازیم،باید بدانید که امروزه اغلب کاربران نیازهایشان را در اینترنت و شبکه های اجتماعی جستجو میکنند،مشغله زندگی آنچنان زیاد شده است که فرصت حضور در خیابان یا محل فروش را پیدا نمیکنند.

با این روند،در آینده نیز،همین روال ادامه یافته و تشدید نیز میشود.

حال میپردازیم به این موضوع که چرا باید وبسایت داشته باشیم و چه فایده ای دارد؟

ارائه محصولات در یک سایت یا وب سایت با توجه به عدم نیاز به طراحی کاتالوگ و ارسال تبلیغات در دنیای امروز به امری مهم تبدیل شده است.تصور کنید که یک محصول دارید و قصد ارائه آنرا به مشتریان خود دارید،حال مشتریان به چند دسته تقسیم می شوند :
آنهایی که حضوری به سراغشان می روید
آنهایی که بواسطه دوستان با شما آشنا می شوند
آنهایی که از قبل شما را می شناسند
آنهایی که شما از وجودشان بی خبر هستید در واقع همانهایی هستند که در اینترنت به دنبال نیاز خود می گردند و محصول شما نیاز همانهاست.

تصور کنید که فروشنده لوازم خانگی با مارکهای معتبر هستید و در منطقه خود مثلا 22 بهمن یا مسکن مشتریان خود را دارید ، تمایل هم دارید که تعداد مشتریان خود را افزایش بدهید ، اینجاست که فقط با داشتن یک سایت موفق و طراحی کارآمد توسط گروه طراحی سایت در کرمانشاه می توانید سایر مشتریان در کرمانشاه مثلا کسری ، مصوری ، مصدق و ... را نیز جذب خود نمائید و بدون تبلیغات حضوری و حتی چاپ نمودن کاتالوگ با هزینه های بالا تبلیغات 24 ساعته را انجام دهید.

فرض کنید یک کاتالوگ را به مرکز طراحی داده و تعدادی را چاپ نموده اید و حالا قصد ویرایش یا تغییراتی در آن دارید ، خب نمی توانید چرا که چاپ شده و امکان آنرا ندارد ولی در سایت می توانید هر لحظه نسبت به تغییرات هر قسمت براحتی در چند دقیقه اقدام نمائید که این یکی دیگر از مزایای داشتن طراحی سایت می باشد.

وبسایت یا همان سایت بدون نیاز به ویزیتور و یا چاپ تبلیغات به صورت 24 ساعته در حال بازاریابی و جذب مشتری می باشد و شما بدون هیچگونه محدودیت می توانید در مورد محصول و تولیدات و اجناس قابل فروش توضیح داده و تصاویر قرار بدهید و کاملا دست شما باز است برای طراحی کاتالوگ آنلاین کسب و کار خود بدون هزینه ای بیشتر.
با طراحی سایت یا وب سایت مشتریانی جذب می شوند که شما کاملا از آنها بی خبر بوده اید و این موضوع شما را بسیار خوشحال خواهد نمود.

حال فرض را بر آن قرار می دهیم که شما دارای یک کارخانه و یا تولیدی محصول هستید ، خوب همانند سایرین در محدوده جغرافیایی خود یعنی کرمانشاه اقدام به تبلیغات پیامکی و کاتالوگ و ملاقات حضوری مینمائید ، اما تابحال فکر کرده اید که مطمئنا محصول تولیدی شما فقط برای یک منطقه یا شهر یا استان نیست و در سایر استانها نیز می توانید مشتریانی خوبی را جذب خود نمائید ؟ این مشتری ها را چگونه پیدا می کنید ؟ آیا آنقدر هزینه می کنید که بازاریاب و نیروهای شما تمام کشور را به دنبال مشتری بگردند ! احتمالا شما هم مانند سایر صاحبان مشاغل جوابتان خیر است چرا که هزینه ای بسیار زیاد خواهد بود.وظیفه پیدا کردن این مشتریان برعهده سایتی است که برای شما طراحی می گردد.صرف هزینه یک یا دو میلیون تومانی در مقابل هزینه های بسیار سنگین بازاریاب و تبلیغات واقعا جای تامل دارد!

در جمع بندی نهایی :

 1. جلوگیری از چاپ نمودن کاتالوگ و بروشور
 2. تبلیغات 24 ساعته بدون نباز به بازاریاب و فروشنده
 3. در دسترس بودن همیشگی خدمات و محصولات شما بدون نیاز به حضور فرد در محل
 4. جلوگیری از ایجاد مشغله های تلفنی با درج اطلاعت صحیح و مناسب در سایت
 5. قراردادن فایلهای نمونه از محصول و همچنین تصاویر متعدد برای درک بهتر خدمات و محصولات
 6. دریافت نظرات خریداران و مصرف کنندگان از نوع خدمات و محصولات
 7. افزوده شدن مشتریان جدیدی که هیچ وقت فرصت پیدا نمودن آنها را نداشته اید
 8. افزایش محدوده فعالیت شما بدون آنکه مهم باشد در کدام منطقه،شهر،استان مشغول هستید

 

 

خدمات سئو و ارتقا سایت در گوگل و بالابردن نتیجه جستجو در گوگل

{jb_greenbox}سئو چیست ؟{/jb_greenbox}

زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند و این یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. کلمات کلیدی سئو توضیحات سئو توضیح سئو علم سئو تگ‌های سئو بهینه سازی سایت اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند. بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر معروف شاید بتوان گفت که تقریبا همه افرادی که با وب آشنایی هر چند کمی دارند، حداقل برای یک بار هم که شده واژه SEO را شنیده اند. اما SEO چیست؟ معنای لغوی SEO که مخفف Search Engine Optimization است، بهینه سازی موتور جستجو می باشد. SEO یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند.

{jb_greenbox}چرا SEO مهم است؟!چرا بهینه سازی برای موتورهای جستجو مفید می باشد{/jb_greenbox}

موارد ذیل برخی از دلایل این موضوع می باشند: برتر بودن در نتایج جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت می کند. ۸۷ در صد تمام بینندگان شما از یک صفحه یک وضعیت دارند. ۹۱ در صد از کاربران اینترنت از موتورهای جستجو استفاده می کنند. طبق آخرین تحقیقات بیش از ۲۵۰ میلیون جستجو در روز در کشور انگلیس انجام می گیرد. ۷۳ در صد معاملات آنلاین به وسیله موتورهای جستجو آغاز می شود. ۵.۳ بیلیون از وب سایت با هم بر سر رقابت پول هستند، اما واقعیت این این است که فقط کسرهای از یک درصد به صفحه اول می رسند.

{jb_greenbox}چه کسانی به SEO احتیاج دارند؟{/jb_greenbox}

هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت می کند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی می باشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجوی پیدا کرده اند. اگر شرکت شما نظر به ساخت یک وب سایت جدید و یا به روز کردن وب سایت قدیمی خود را دارد باید توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید SEO را در الویت قرار دهید. به خاطر داشته باشید که SEO شما را به مسابقه بزرگ می برد و شما را در بازار معرفی میکند.

{jb_greenbox}خدمات سئو چگونه اجرا می شود ؟{/jb_greenbox}
 • اگر طراح وب سایت شما این شرکت باشد در طراحی اجرا شده کدهای لازمه اولیه البته رازهای کدنویسی هستند را در طراحی سایت برای بهینه سازی موتورهای جستجو گر ایجاد می نمایند.
 • اگر طراح سایت شما این شرکت نباشد و نیازمند استفاده از خدمات سئو این شرکت هستید می بایست تمامی دسترسی های لازم جهت بررسی کد نویسی و ساختار طراحی را در اختیار تیم طراحی قرار داده تا بتواند تمامی آنالیزهای لازمه را انجام دهد.
 • سئو در واقع یکی از خدمات است و محصول نیست.
 • اجرای سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مستلزم زمان تقریبا طولانی است و حداقل نتیجه مناسب در حدود 3 ماه به طول می انجامد.
 • در خدمات سئو و بهینه سازی ، یک متخصص سئو می بایست شبانه روز بازدیدکننده ها و کدهای سایت شما را بررسی نماید.
 • با توجه به کلماتی که مد نظر دارید هزینه خدمات سئو و بهینه سازی متفاوت می باشد.
 • هزینه سئو و بهینه سازی از مبلغ 500 هزار تومان به بالا شروع می شود که این هزینه در ابتدا دریافت می گردد.
 • برای به نتیجه رسیدن در سئو می بایست صبور باشید و عجله نکنید گاها با توجه به کلمات مورد نظر ممکن است کار به یکسال و بیشتر به طول بینجامد.
{jb_greenbox}وقتی سایت شما به رتبه خوبی در سئو و گوگل رسید کار تمام است ؟{/jb_greenbox}

خیر ، تازه شما به رتبه مناسبی رسیده اید و رقبای شما در سایت های دیگر متوجه این موضوع می شوند و به دنبال علت آن هستند که چرا تاکنون آنها در رتبه های بالا بوده اند اما حالا شما به رتبه بالاتری رسیده اید.در این زمان تمامی همت خود را به کار می برند تا از شما برتری یابند ، در این میان از آنجایی که سئو یک علم مستمر است می بایست طراحان سایت شما آنقدر در این کار با سواد و خبره باشند تا مرتبا کارهای رقبا و نتایج صفحات شما را در گوگل آنالیز نموده و رتبه شما را حفظ نمایند.تمامی موارد گفته شده در بالا یک واقعیت است که برای برخی تلخ و برای آنان که با تیم حرفه ای کار کرده و در رتبه های مناسبی قرار دارند شیرین است.

پس نتیجه می گیریم که یک سایت دائما باید تحت بررسی قرار بگیرد و نیازمند هزینه می باشد.

{jb_greenbox}آیا هر طراح سایتی می تواند خدمات سئو را انجام دهد ؟{/jb_greenbox}

سئو یک علم کاملا مستقل از طراحی سایت است ، طراح سایت طراحی را باید به نحوی استادانه انجام دهد تا متخصص سئو در ادامه کار بر روی کدها مشکلی نداشته باشد.طراح سایت در ابتدا قبل از انجام سئو می بایست در طراحی و چیدمان کدهای خود تمام دقت و استانداردها را رعایت نموده باشد ولی اگر این کار اصولی انجام نشده باشد یک سئو کار خبره باید زمان بسیار زیادی را صرف رفع نواقص نموده و پس از آن اقدام به ارتقا رتبه سایت نماید.

 

سعی کنید تیم طراحی سایتی را انتخاب نمائید که در زمینه سئو نیز تبهر و علم کافی را داشته باشد.

{jb_bluebox}برخی خدمات سئوی ما برای مشتریان{/jb_bluebox}

در گوگل گزینه ( آموزش تدوین حرفه ای ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو وب سایت www.manisoft.ir می باشد

در گوگل گزینه ( نرم افزار اکانتینگ ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو وب سایت www.manigroup.net می باشد

در گوگل گزینه ( نماینده نود32 ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو وب سایت www.tam-co.net می باشد

در گوگل گزینه ( نماینده جی دیتا ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو وب سایت www.manigroup.net می باشد

در گوگل گزینه ( فروش باطری لپ تاپ ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو آدرس www.narinpardazesh.com می باشد

در گوگل گزینه ( طراحی اتوران اختصاصی ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو وب سایت www.tam-web.ir , www.manigroup.net می باشد

در گوگل گزینه ( نفت و گاز غرب ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو وب سایت www.wogpc.ir  می باشد

در گوگل گزینه ( آموزش آنلاین تدوین فیلم ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو آدرس www.manisoft.ir می باشد

در گوگل گزینه ( طراحی پورتال سنندج ) را جستجو نمائید حاصل این جستجو  آدرس www.bd-ad.ir می باشد

مشاوره قبل از سفارش طراحی سایت در کرمانشاه

{jb_bluebox}سایت های اصلی به دو دسته تقسیم می شوند :{/jb_bluebox}
 1. استاتیک : که در این حالت تعداد صفحات مورد نیاز شما طراحی می گردد و شما امکان ویرایش این صفحات را ندارید و فقط طراح توانایی ویرایش را دارد.
 2. داینامیک یا پویا :
 • این نوع سایت در مقایسه با حالت اول یعنی سایت استاتیک دارای دیتابیس است که شما می توانید :
 • توسط رمز عبور وارد بخش مدیریت سایت خود شوید
 • اخبار و مطالب را درج ، ویرایش و حذف نمائید
 • تصاویر متعدد در سایت قرار دهید
 • عضو گیری نمائید
 • فرمهای متعدد با گزینه های مورد نظر خود را بسازید
 • از جلوه های ویژه گرافیکی استفاده نمائید
 • با مخاطبین خود در سایت ارتباط برقرار نمائید و به سوالات انها پاسخ دهید
 • محصولات خود را در سایت قرار دهید و فروش اینترنتی انجام دهید
 • اخبار سایر سایت ها در سایت خود اتوماتیک قرار دهید
 •  گزارشگیری از وضعیت بازدیدکنندگان
 • دریافت نظرات و پشنهادات مخاطبین
 • ایجاد عضویت در سایت و مدیریت کاربران خود و گزینه های کاربردی بسیاری دیگر که به شما در پیشبرد و جذب مشتریان کمک فراوانی می کنند.

 

{jb_bluebox}هاست یا فضا :{/jb_bluebox}

این اصطلاح به مکانی گفته می شود که اطلاعات طراحی شده به صورت مجازی در آن قرار می گیرد و با توجه گزینه هایی مانند :

 • حجم
 • سرعت
 • کشور محل قرارگیری
 • در دسترس بودن
 • امنیت
 • مدیریت ایمیل

دسته بندی می شوند.این فضا کاملا مجازی است و مدت زمان اجاره آن یکسال می باشد و پس از یکسال چنانچه هزینه مجدد پرداخت ننمائید به صورت اتوماتیک غیر فعال می گردد.فراموش نکنید که هاست را اجاره میکنید و نمی خرید و مدت زمان این اجاره یکسال می باشد و می بایست برای فعال شدن دوباره آن ، هزینه پرداخت نمائید.

توصیه ما به شما استفاده از هاست با سیستم عامل لینوکس است چرا که دارای سرعت و امنیت بالایی نسبت به سایر هاست ها می باشد.

 

{jb_bluebox}دامنه یا دومین یا نام سایت :{/jb_bluebox}

برای اینکه مخاطبین و مشتریان و کاربران اینترنتی بتوانند اطلاعات طراحی شده را ببینند نیازمند یک نام اینترنتی هستند که به آن دامنه می گوییم.دامنه های در انواع گوناگونی مانند com , net , org , ir و .. می باشند که هر یک دارای قیمت های مشخصی هستند.لازم به ذکر است که نوع دامنه و نام آن و پسوند آن تاثیری در سرعت و کیفیت سایت شما ندارد و فقط یک واسطه است که توسط آن می توانیم از یک سایت بازدید نمائیم.به طور مثال اگر به آدرس سایت ما توجه نمائید به صورت www.manigroup.net می باشد.قیمت دامنه ها که ارزانترین آنها دامنه ir می باشد از 14 هزار تومان شروع و بالا می رود و توصیه ما به شما استفاده از دامنه ir می باشد که شرکت توسعه افزار مانی بر روی هر یک از طراحی های خود یک دامنه ir به صورت رایگان برای شما ثبت می نماید.یادآور می شویم مدت زمان اجاره دامنه ها اغلب یکسال میباشد.

 

{jb_bluebox}هزینه ها :{/jb_bluebox}

هزینه طراحی سایت های استاتیک یا ثابت به صورت صفحه ای محاسبه شده و از صفحه ای 30.000 تومان تا صفحه ای 60.000 هزار تومان محاسبه می شود.

هزینه سایت های داینامیک یا پویا از 600.000 تومان به بالا محاسبه می گردد.در این سایت ها با توجه به اینکه امکانات و قابلیت های متعددی را در خود دارد و هر یک از امکانات با توجه به نیاز مشتری راه اندازی می گردد از اینرو قیمت این سایت ها متغییر بوده و در زمان مشاوره حضوری و با توجه به جدول امکانات ، قیمت نهایی تعیین و محاسبه می گردد.

در حالت کلی شما سه هزینه را برای یک سایت می بایست پرداخت کنید :

 1. هزینه دامنه
 2. هزینه هاست
 3. هزینه کدنویسی و طراحی که این مورد با توجه به امکاناتی که قصد دارید در سایت راه اندازی نمائید متفاوت است

 

{jb_bluebox}تمدید خدمات پشتیبانی :{/jb_bluebox}

در انتهای سال اول طراحی سایت شما و مطابق با قرارداد منعقد شده ، شما می بایست جهت تمدید سایت و دامنه و هاست مبلغی حدود 30 درصد از مبلغ کل قرارداد را پرداخت نمائید که بیشتر این مبلغ بابت هزینه رفع مشکلات احتمالی که ممکن برای سایت شما رخ دهد پرداخت می گردد.

شاید فکر کنید که فقط هزینه هاست و دامنه را بپردازید و نیازی به پشتیبانی کد نویسی نخواهید داشت ، در این حالت چنانچه هر مشکلی برای سایت شما بوجود بیاید می بایست حداقل برای هر مشکل به شخص دیگری یا این شرکت مبلغی معادل 200 هزار تومان پرداخت نمائید ، حال تصور کنید در طی سال 10 مشکل برای شما رخ دهد که این مبلغ معادل دو میلیون تومان خواهد بود در صورتی که اگر قرارداد پشتیبانی را تمدید می نمودید مبلغ پرداختی شما 400 هزار تومان می شد.

{jb_brownbox}در نتیجه وجود پشتیبانی برای خدمات برنامه نویسی از راه اندازی سایت بسیار واجب تر و از اهمیت بالاتری برخوردار است.{/jb_brownbox}

طراحی پورتال پرتال سازمانی و اداری

{jb_greenbox}پورتال یا پرتال چیست ؟{/jb_greenbox}

در واقع پورتال همان سایت است اما با این تفاوت که در پورتال انجام برخی امکانات به صورت یکپارچه و متحد فعالیت می کنند.در پورتال امکانات بیشتری وجود دارد و مدیر یک پورتال به مراتب در برابر مدیر یک سایت توانایی بیشتری در اجرای نیازهای خود دارد.

از اینرو گروه مانی طراحی پورتال پرتال در کرمانشاه و تهران و سنندج را به نحوی کاملا حرفه ای و کاملا سفارشی به همراه پشتیبانی و برنامه نویسی کاربردی را انجام می دهد.

مد نظر داشته باشید قیمت اجرای یک پورتال نسبت به وب سایت بیشتر و زمان تحویل آن به مشتری نیز نیازمند وقت بیشتری خواهد بود.

از نمونه پورتال های طراحی شده توسط گروه مانی در این لینک دیدن فرمائید

انواع پورتال هایی که توسط ما طراحی می گردد :

 • طراحی پورتال سازمانی
 • طراحی پورتال خبری
 • طراحی پورتال مدسه
 • طراحی پورتال آموزشی
 • طراحی پورتال فرهنگی
 • طراحی پورتال مدارس
 • طراحی پورتال هوشمند

می باشد.

اجاره هاست و فضای طراحی سایت

{jb_greenbox}هاست یا Host یعنی چه؟{/jb_greenbox}

هاست (Host) در زبان انگلیسی به معنی میزبان است. یعنی میزبانی سایت شما برعهده  شرکتی است که شما انتخاب کردید. Host یک کامپیوتر تحت شبکه است که توسط cpanel سایت شما کنترل می شود. محتوای این کامپیوتر یک سیستم عامل است که شما انتخاب کردید لینوکس یا ویندوز. و در درایو های دیگر محتوایی که شما از طریق cpanel برای سایت خود ریخته اید وجود دارد. پس Host هم یک کامپیوتر است که با وسایل جانبی پیشرفته و مودم های مخصوص ، به cpanel متصل شده و در شبکه اینترنت پخش می شود.

 • هاست های لینوکس کاملا اوریجینال می باشند
 • هاست ها دارای یک سال پشتیبانی می باشند
 • زمان اجاره هاست یک ساله می باشد
 • در صورت نیاز به هاست با محدودیت ماهیانه می توانید تماس بگیرید
 • محل نگهداری هاست های لینوکس ما ایران می باشد
 • سرعت بارگزاری سایت و پورتال بر روی این هاست ها زمانی میان 4 تا 7 ثانیه می باشد
 • این هاست ها ویژه سایت های مختص به دانلودهای حجیم نمی باشد ( البته امکان اپلود و دانلود وجود دارد )

 

قیمت به تومان مدت اجاره تعداد دیتابیس ترافیک ماهیانه تعداد ایمیل فضا مگابایت پلن ها
8.000 یکساله ندارد 1 گیگابایت 0 10 هاست لینوکس ایران 1
15.000 یکساله ندارد 1 گیگابایت 1 20 هاست لینوکس ایران 2
18.000 یکساله 1 2 گیگابایت 1 30 هاست لینوکس ایران 3
22.000 یکساله 1 3 گیگابابت 2 40 هاست لینوکس ایران 4
27.000 یکساله 1 3 گیگابایت 3 50 هاست لینوکس ایران 5
30.000 یکساله 1 4 گیگابایت 5 70 هاست لینوکس ایران 6
33.000 یکساله 1 5 گیگابایت 10 100 هاست لینوکس ایران 7
75.000 یکساله 2 7 گیگابایت 20 200 هاست لینوکس ایران 8
110.000 یکساله نامحدود 15 گیگابایت 100 300 هاست لینوکس ایران 9
150.000 یکساله نامحدود 60 گیگابایت نامحدود 400 هاست لینوکس ایران 10
200.000 یکساله نامحدود 90 گیگابایت نامحدود 500 هاست لینوکس ایران 11
220.000 یکساله نامحدود 100 گیگابایت نامحدود 600 هاست لینوکس ایران 12
350.000 یکساله نامحدود 120 گیگابایت نامحدود 1000 هاست لینوکس ایران 13
450.000 یکساله نامحدود 140 گیگابایت نامحدود 1500 هاست لینوکس ایران 14
550.000 یکساله نامحدود 140 گیگابایت نامحدود 2000 هاست لینوکس ایران 15