تفاوت نسخه های ویندوز 10

ویندوز 10 دارای 4 نسخه متفاوت است و تفاوت های این نسخه های وجه تمایز و کاربری آنهاست.

برای مشاهده لیست تفاوت های چهار نسخه home - Pro - Enterprise - Education ابتدا اینجا کلیک کنید

در صفحه باز شده روی کلید آبی رنگ Business Expriences کلیک و در پایین آن روی گزینه Expand All کلیک کنید تا لیست امکانات و تفاوت ها ظاهر شود.

در خصوص نصب نسخه ها نیز ، به شما پیشنهاد نصب نسخه Home  را داریم که برای لپ تاپ و سیستم های خانگی و همچنین سیستم های کارهای تدوین و گرافیک مناسب است.

در زمان دابل کلیک بر روی درایو هارد پیام is not accessible. Access is denied نشان میدهد چکار کنم ؟

این پیام بخاطر موارد امنیتی ویندوز است و جای نگرانی ندارد.

برای رفع این مشکل وارد منوی پشتیبانی و مرکز آموزش سپس ویندوز را شوید.

دانلود نسخه 10 ویندوز به صورت مستقیم از مایکروسافت

بالاخره نسخه اولیه ویندوز 10 از طریق سایت مایکروسافت منتشر شد.

برای دانلود نسخه ها اینجا کلیک نمائید

این فایل یک ایزو می باشد که باید بر روی دی وی دی رایت شود.

پایان پشتیبانی مایکروسافت از سیستم عامل ویندوز سرور ۲۰۰۳ تا ۱۵ جولای 2015

پیشنهاد می شود که کاربران ویندوز ۲۰۰۳، سیستم عامل خود را به نسخه هایی که دارای پشتیبانی بوده ارتقا دهند و یا ازسرویس های مبتنی بر cloud استفاده نمایند.این شرکت تنها تا تاریخ ۱۵ جولای ۲۰۱۵ از ویندوز سرور ۲۰۰۳ پشتیبانی خواهد نمود و از آن تاریخ به بعد دیگر وصله های امنیتی جهت محافظت این سیستم عامل در برابر ویروسهای مخرب، جاسوس افزارها و دیگر برنامه های مخرب منتشر نخواهد شد.به گزارش آی تی اس ان به نقل از ماهر , همچنین هرگونه پشتیبانی فنی مایکروسافت از این محصول و از جمله به روز رسانی محتوا و نرم افزارهای ویندوز سرور ۲۰۰۳ دیگر انجام نخواهد گرفت.بنابراین سیستم هایی که ویندوز سرور۲۰۰۳ بر روی آنها نصب می باشد بعلت عدم پشتیبانی بعد از ۱۵ جولای ۲۰۱۵ بیشتر در معرض خطر تهدیدات سایبری از قبیل حملات مخرب و یا از دست دادن اطلاعات قرار می گیرند. کاربران این محصول ممکن است با مشکلاتی از قبیل عدم سازگاری سخت افزار ها و نرم افزارتهای جدید با ویندوز سرور۲۰۰۳ مواجه گردند. پیامد های دیگر استفاده از این محصول می تواند شامل از دست دادن محرمانگی، صحت و دردسترس بودن اطلاعات، دارایی ها و منابع اطلاعاتی باشد.WS 2003 Gravestone 720x340 پایان پشتیبانی مایکروسافت از سیستم عامل ویندوز سرور 2003 تا 15 جولای 2015پیشنهاد می شود که کاربران ویندوز ۲۰۰۳، سیستم عامل خود را به نسخه هایی که دارای پشتیبانی بوده ارتقا دهند و یا ازسرویس های مبتنی بر cloud استفاده نمایند.

نماد اعتماد

افتخارات کسب شده

افتخارات کسب شده گروه مانی